Z radością informujemy, że w piątek 14.07.2023 r. odbyły się pierwsze zajęcia łucznicze w ramach Młodzieżowego Klubu Łuczniczego w Wyrykach.

Była to okazja, aby zapoznać się z tą fascynującą dyscypliną sportową i spróbować swoich sił w strzelaniu z łuku. Chociaż liczba uczestników była niewielka, to dzieci wykazały się dużym zainteresowaniem i entuzjazmem. Pod okiem instruktora, każdy z nich mógł nauczyć się podstawowych zasad i technik strzelania z łuku. Gratulujemy wszystkim, którzy podjęli to wyzwanie i świetnie sobie poradzili!

Jeśli chcesz dołączyć do naszego klubu młodzieżowego i spróbować sił w strzelaniu z łuku, zapraszamy na zajęcia, które w czasie wakacji będą odbywały się w piątki o godzinie 17:00 przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Wyrykach. Nie czekaj zbyt długo, przyjdź i odkryj w sobie pasję do tego niezwykłego sportu!

Po lewej i prawej stoją młodzi łucznicy, w dłonaich trzymają łuk oraz strzały wycelowane w tarce strzelnicze stojjące przed nimi

Logotypy Nowe FIO, Centrum Wolontariatu oraz Stowarzyszenia Czajnia

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2021-2030