UWAGA!
Spektakl Hanki Bondarenko został odwołany.
Odbędzie się w najbliższym dogodnym terminie, o czym będziemy informować.
Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy!

 

Zapraszamy na spektakl Hanki Bondarenko 17 marca 2023 r. o godz. 16:00 w sali wielofunkcyjnej Biblioteki Inspiracji.

Jest to wzruszająca, pełna zwrotów akcji i nie pozbawiona humoru historia, której bohaterka od lat próbuje sprostać oczekiwaniom innych… aż nagle budzi się w obcym domu, obok obcego mężczyzny, nie pamiętając, kim jest. Słyszy absurdalne zarzuty, nie wie, czy ma się roześmiać, oburzyć, czy bronić swojego stanowiska. Nie ma siły odgrywać dłużej tych samych ról. Czuje, że musi zburzyć dotychczasowe życie, ze cierpienie spowodowane rezygnacją z siebie, z własnego szczęścia, rozwoju wyzwoliło w niej niebywałą odwagę, aby porzucić utarte, bezpieczne ścieżki i wyruszyć na poszukiwanie prawdy o sobie. To historia kobiety, która po latach błądzenia po obcych ladach nagle wkracza na ścieżkę serca.

Grafika ozdobna- treść w artykuleSpektakl bierze udział w 29. Ogólnopolskim Konkursie na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej. www.sztukawspolczesna.org

Ogólnopolski Konkurs na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej ma na celu nagradzanie najciekawszych poszukiwań repertuarowych w polskim teatrze, wspomaganie rodzimej dramaturgii w jej scenicznych realizacjach oraz popularyzację polskiego dramatu współczesnego.

Konkurs organizowany jest przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie.