W ostatnich dwóch miesiącach nasz klub szachowy był bardzo aktywny. Nie przerwaliśmy naszej działalności nawet w czasie wakacji, ale wręcz przeciwnie – wykorzystaliśmy ten czas na intensywne treningi i udział w zawodach szachowych w powiecie chełmskim, gdzie nasi reprezentanci zajęli satysfakcjonujące miejsca w swoich kategoriach wiekowych. W lipcu i sierpniu mieliśmy także okazję gościć w naszym klubie dzieci z innych miast Polski, które przyjechały do naszej gminy na wakacje. To była świetna okazja do nawiązania nowych przyjaźni i wymiany doświadczeń szachowych. Dziękujemy naszym Aktywnym Seniorkom, które podczas naszych zajęć często karmią głodnych i poją spragnionych.

Jesteśmy bardzo dumni z naszego klubu i naszej pasji. Szachy to nie tylko gra, ale także sposób na życie. Szachy uczą nas logicznego myślenia, planowania, koncentracji, cierpliwości, wytrwałości, odpowiedzialności, współpracy i szacunku. Szachy dają nam wiele radości i satysfakcji. Szachy łączą ludzi z różnych środowisk i pokoleń.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszego klubu i dołączenia do naszej społeczności. Nie ważne, czy jesteście początkujący, czy zaawansowani, czy młodzi, czy starsi. Ważne, że lubicie szachy i chcecie się nimi cieszyć. Nasz klub jest otwarty dla wszystkich. Do zobaczenia na szachownicy!

Zajęcia będą odbywać się od września jak i do tej pory w każdy czwartek w GBP w Wyrykach w godzinach od 17-19.