Czy lubisz łucznictwo? A może chcesz spróbować swoich sił w tej ciekawej dyscyplinie? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie świetną propozycję!

Zapraszamy Cię na turniej łuczniczy „Łuczykije Cup” organizowany przez Klub łuczniczy „Łuczykije”. To wyjątkowa okazja, aby zmierzyć się z innymi miłośnikami łucznictwa, poznać nowych ludzi i dobrze się bawić.

Turniej odbędzie się 24.09.2023 r. w Wyrykach w ramach Leśnego Pikniku Rodzinnego. To idealne miejsce, aby spędzić fajnie czas z rodziną i przyjaciółmi.

Nie musisz być profesjonalnym łucznikiem, aby wziąć udział w turnieju. Wystarczy, że masz ochotę na dobrą zabawę i rywalizację. Możesz zgłosić się indywidualnie lub w zespole. Jako, że jest to pierwszy turniej z cyklu, a nasz Klub dopiero się rozwija nagrody będą skromne i raczej symboliczne to wychodzimy z założenia, że najważniejsza jest idea czystego współzawodnictwa i dobrej zabawy.

Nie zwlekaj i zapisz się już dziś! Zawody będą organizowane w trzech kategoriach:

  1. Dzieci do lat 11 z podziałem na dziewczynki i chłopców
  2. Młodzież wiek 12-17 lat z podziałem na dziewczynki i chłopców
  3. Dorośli od lat 18

Zgłaszać się można mailowo na adres klub.luczykije@gmail.com z podaniem swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu lub przed samym turniejem u organizatorów.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji i dołącz do nas na turnieju łuczniczym „Łuczykije Cup 2023”!

Czekamy na Ciebie!

Grafika ozdobna