Co roku nasi najmłodsi entuzjaści czytania uczestniczyli w wydarzeniu międzynarodowym pt. „Noc z Andersenem”. W tym roku, pomimo panującej sytuacji postanowiliśmy przygotować kilka atrakcji, w lekko zmienionej formie, bo bez nocowania w bibliotece ale pozwalających zanurzyć się w baśniowy świat andersenowskiej przygody. W tym roku ,,Noc z Andersenem” w naszej bibliotece odbędzie się 10 czerwca 2021 r. o godz. 18.00 w sali wielofunkcyjnej a jeżeli pogoda pozwoli, na zajęcia animacyjne wyjdziemy na plac przed bibliotekę.

Wydarzenie będzie realizowane w ramach projektu „Książkowe inspiracje na każdą porę roku” realizowane w programie Partnerstwo dla książki 2021 dofinansowanego ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”.

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 7 – 12 lat do zapisów i zabawy!

V Noc z Andersenem w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wyrykach, 10 czerwca 2021 r., godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 7 – 12 lat do udziału. W programie: czytanie baśni Andersena, „Kto w bibliotece gości i kradnie mądrości?” - bajka w wykonaniu teatru „Maska”, zajęcia animacyjne z KLANZĄ. Liczba miejsc Ograniczona! Zapisy tel.: 508 199 120, e-mail: biblioteka.wyryki@gmail.com lub w siedzibie GBP Wyryki. Wydarzenie realizowane w ramach projektu „Książkowe Inspiracje na każdą porę roku”.

W programie:

  • czytanie baśni Andersena,
  • „Kto w bibliotece gości i kradnie mądrości?” – bajka w wykonaniu teatru „Maska”,
  • zajęcia animacyjne z KLANZĄ.

Liczba miejsc Ograniczona!

Zapisać się można telefonicznie pod nr tel.: 508 199 120, e-mailowo: biblioteka.wyryki@gmail.com lub w siedzibie GBP Wyryki a następnie dostarczyć wypełnioną i podpisaną przez rodzica lub opiekuna prawnego zgodę na udział dziecka.

Zgoda na udział w V Nocy z Andersenem