Gminna Biblioteka Publiczna w Wyrykach zaprasza wszystkich widzów od 2 do 102 lat na film Magdaleny Nieć i Mariusza Paleja.

Przygodowa i romantyczna komedia familijna o chłopcu, który wkręca swojego ulubionego filmowego gwiazdora we wspólne poszukiwanie skarbu. Dla każdego z nich okaże się nim coś zupełnie innego. Dla małego Oskara to ukryty przez rodziców tajemniczy prezent, a dla sławnego Bruna odkrycie, że miłość jest bliżej niż myślisz. W obsadzie Piotr Głowacki, Karolina Gruszka, Iwo Rajsk. Tytuł filmu dostępny jest w bibliotece.

Na seans Kina Familijnego zapraszamy w piątek 18 listopada 2022 r. o godz. 16:00 – Sala wielofunkcyjna GBP Wyryki. Wstęp wolny!

Grafika ozdobna- treść w artykuleProjekcja filmu familijnego odbywa się jako jedna z inicjatyw projektu „Książka łączy pokolenia” realizowanego przez bibliotekę w programie Partnerstwo dla książki 2022 dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.